İstanbul- (Anadolu)- Derviş Ali -Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul- (Anadolu)- Derviş Ali -Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi: Derviş Ali Hesna –Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir sağlık merkezidir.Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne bağlı semt polikliniği olarak kullanılan binanın; Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak düzenlenmesi için çalışmalar TKHK’dan 02/09/2013 tarihli ön izin yazısına istinaden başlanılmış olup 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde hizmete hazır hale getirilerek 17 Aralık 2013 tarihinde hasta kabulüne başlanılmıştır.

 

Sultanbeyli Adsm
2165924111
Ahmet Yesevi Mah. Mücahit Cad. No : 48 Sultanbeyli / İstanbul
Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Derviş Ali Hesna –Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek bloktan oluşmaktadır ve toplam 4 katlıdır.1120 metrekare kapalı alan, 20 Diş Ünitesi,1 Panoramik Röntgen Cihazı ve 1 Periapikal Röntgen Cihazı bulunmaktadır. Merkezde koruyucu, tedavi edici ve restore edici tüm diş hekimliği hizmetleri verilmektedir. Modern cihazlarla maksimum görüntü kalitesi için PAC sistemi, döner başlıklarla kanal tedavisi,  sterilizasyon modülü uygulaması ile tüm diş hekimliği aletlerinin sterilizasyon takibi ve kaydı yapılmaktadır. Hastada kullanılan el aletlerinin yanında tüm döner başlıklarda özel geliştirilmiş otoklavlarda steril edilmektedir.

Hastaneye  yakın çevresinden Kartal bölgesinden gelen 132Z ve Ümraniye bölgesinden gelen 131A numaralı otobüsler geçmektedir.

Hareket saatlerine ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayınız..

http://www.iett.gov.tr/tr/main/hatlar/132Z

http://www.iett.gov.tr/tr/main/hatlar/131A

Hastane Web Sitesi

 


tikla soru sor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*