İstanbul- (Anadolu)- Beykoz Devlet Hastanesi

İstanbul- (Anadolu)- Beykoz Devlet Hastanesi:  2009 yılı Mart ayında Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı Çubuklu Diş Tedavi ve Protez Birimi olarak 23 ünit ile hizmet vermeye başlamıştır.          01 Şubat 2012 tarihinde idari ve mali açıdan Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden ayrılarak, Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda şuanda 30 ünit ve 40 Diş Hekimi ile gündüz ve gece vardiyalı olarak diş poliklinik hizmeti verilmektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi
2163222210
Saip Molla Cad.Kısayol Sok. No:1 Paşabahçe/beykoz\istanbul Tepeüstü Semt Polikliniği:çiğdem Mahallesi Barbaros Caddesi Hastane Sokak No:1
Beykoz Devlet Hastanesi
Beykoz Devlet Hastanesi
Beykoz Devlet Hastanesi / Paşabahçe – Ana Bina
Adres : Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBUL
Telefon : (216) 322 22 10
Fax : (216) 413 79 58 e-posta : istanbuldhs4@saglik.gov.tr

 

Beykoz Devlet Hastanesi / Tepeüstü Ek Hizmet Birimi
Adres : Çiğdem Mah. Barbaros Cad. Hastane Sok. No: 1/3 34800 Beykoz/İstanbul
Telefon : (216) 413 63 00
Fax : (216) 322 44 01 e-posta

 

: istanbuldhs4@saglik.gov.tr

Hastane Web Sitesi

Labaratuvar Sonuçları

 

Yatış Bilgileri

  1. Yatışına karar verilen hasta poliklinik işlemleri bittikten sonra doktor tarafından düzenlenen hasta giriş belgesi ile yatacağı servise yönlendirilir.
  2. Hasta bir hostes eşliğinde  işlemleri tamamlanmış hasta giriş belgesi ile yatış işleminin yapılmış olduğu servise götürülür
  3. Yatışı yapılan servise hasta giriş belgesiyle gelen hasta servis hemşirelerince karşılanır ve hasta yatış dosyası hazırlanır
  4. Burada bulunan kat sekreteri yatış işlemini gerçekleştirir
  5. Yatış işlemleri esnasında hastanın nüfus cüzdanının fotokopisi istenir, hastadan veya 1.derece yakınından kendi isteğiyle hastaneye yattığına dair imza alınır.
  6. Bağkur, SSK, T.C Emekli Sandığı, 18 Yaş Altı, 2022 Sayılı Kanuna tabi 65   Yaş üstü   kurum  mensubu hastalarımızın yatış işlemleri esnasında internet ortamında SGK dan provizyon alınması gerekmektedir.
  7. Sosyal güvencesi olmayan hastalardan yatış işlemleri esnasında ücretleri  tahsil edilirken,yatış döneminde oluşan diğer ilave ücretler ise taburcu işlemi esnasında tahsil edilmektedir.
  8. Resmi olarak yatışı yapılan hastanın kalacağı oda tespit edilir ve hastanın tedavi işlemlerine başlanır.
  9. Servis hemşiresi tarafından hastanın vital bulguları (tansiyon,nabız vb.) alınarak hemşire gözlem formları vasıtasıyla hasta takibine başlanır.
  10. İlgili hekimin hastaya yazdığı order neticesinde tedavi başlayarak bakım ve tetkikler devam eder.

tikla soru sor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*