İstanbul- (Anadolu)- Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul- (Anadolu)- Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi: 1999 yılına kadar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı diş polikliniği olarak 12 diş üniti ile hizmet vermekte iken 1999 yılında Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak hizmet veren Merkezimiz 2001 yılında müstakil Başhekimlik olmuş ve Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak II. Basamak Sağlık Kurumu kimliğini kazanmıştır.
Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi
2164697740
22.12.2014 Tarihinden İtibaren Hastanenin Yeni Adresi:barbaros Mahallesi Fesleğen Sokak No:/6 Ataşehir Sultan Abdulhamid Han Genel Diş Polikiniliği Adresi: Selimiye Mah, Tıbbiye Cad, 34668 Üsküdar/istanbul(Eski Gata Hastanesi)
İstanbul- (Anadolu)- Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul- (Anadolu)- Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimize Ulaşım

ADRES: Barbaros Mahallesi Fesleğen Sokak No:7 Batı Ataşehir/İSTANBUL

SULTAN ABDULHAMİT HAN DİŞ POLİKİNLİĞi ADRESİ: Selimiye Mah, Tıbbiye Cad, 34668 Üküdar/İSTANBUL     (ESKİ GATA HASTANESİ)

Telefon  : (0216) 469 77 40
Telefon  : (0216) 469 77 41
Faks     : (0216) 688 57 11
E-mail   :atasehiradsm@gmail.com

NASIL MUAYENE OLURUM?

  1. Hastanemize müracaatlar randevulu olarak yapılmalıdır.
  2. Tüm hastalarımızın kurumumuza başvurularında nüfus cüzdanları ile  gelmeleri gerekmektedir. (15 yaş üstü hastalarımızın kimliklerinde resim bulunmak zorundadır.)
  3. Randevulu hastalarımız, randevu saatinden en geç yarım saat önce hastanemize gelmelidir.
  4. Hasta kabulden hastaya muayene barkodu verilir.
  5. Barkot ile birlikte hastaya randevu aldığı hekiminin bulunduğu kata yönlendirilir.
  6. Hasta muayene olacağı hekimin muayene odası girişinde bulunan ekrandan çağrıldığında ,muayene için polikliniğe alınır.
  7. Röntgen tetkiği istenmesi durumunda, röntgene gidilir. Röntgen önünde bulunan ekranda isminin çıkmasından sonra röntgeni çekilir. Çekim sonrasında hasta polikliniğe gider. Röntgen filmi hekimin bilgisayar ekranına otomatik olarak düşeceğinden hastalarımızın beklemesine gerek yoktur
  8. Akut ağrılı adli vakalar nöbetçi hekime yönlendirilir.
  9. Uzman hekimlere sadece merkezimizin  http://85.111.55.7:3420/RandevuTC.aspx   uzantılı internet adresinden, her gün saat 17:00 da randevu alabilirsiniz.
  10. Varoluş sebebi sağlığın korunup geliştirilmesi olan yaşam hakkının kutsallığını savunan, zaman ve mesai kavramı gözetmeksizin hizmet veren sağlık çalışanlarının emeğine saygı gösterilmeli, onlara karşı anlayışlı ve saygılı olunmalıdır.Personelimize yapılan şiddete göz yumulmayacaktır. Personelimize herhangi bir tehdit, sözlü taciz ve saldırı durumunda Sağlık Bakanlığının 14.05.2012 tarihli 2012/23 sayılı Çalışan Güvenliğinin Sağlanması  Konulu Genelgesi doğrultusunda Sağlık Bakanlığı tarafından  yasal işlem yapılacaktır.

tikla soru sor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*