Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Halk Dilindeki Adı

İstanbul- (Anadolu)- Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi: Dr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 40 yıllık geçmişi ile ülkemizin kardiyoloji ve göğüs,kalp ve damar cerrahisi alanlarında hizmet ve eğitim veren en büyük hastanelerinden biridir. Son yıllarda eklenen ünitelerle kurumumuz tüm orta doğu ve Avrupa’nın sayılı ve öncü merkezleri arasına girmiştir.
Siyami Ersek Hastanesi
2165424444
Merkez:tıbbiye Cad No:13 Haydarpaşa Üsküdar İstanbul Erenköy Semt Polikliniği: Ethem Efendi Caddesi Hat Boyu Sokak No:36 Erenköy- İstanbul Tel:0 (216) 467 84 85

Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar
Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar

 

 

Web Sitesi

 

Vizit saatleri( doktor ekip muayenesi ) sabah 08:00’de başlayıp iş akışına göre gün boyu sürebilmektedir.Hemşire mesai değişimleri 07.30 ve 16.00’da yapılmaktadır. Ayrıca gündüz vardiyasında birim sorumlusu hemşireleri bulunmaktadır. Hastanemizde yatan hastaların tedavi ve bakımından sorumlu o vardiyada kendisiyle ilgilenen hekim ve hemşiresi bulunmaktadır.

Hemşire Çağrı Sistemi

Hasta odasında yatak başı,tuvalet/banyo ve kapı girişinde çağrı sistemi bulunmaktadır.Acil durumlarda bulundugunuz yerden çağrı cihazının zerindeki kırmızı düğmeye basarak kat hemşiresini çağırabilirsiniz.


tikla soru sor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*